•  
  •   Fot. Alicja Jurasz
13.03.2019

Bus z Krupy do Lublińca - wypełnij ankietę

Mieszkańcy Krupskiego Młyna mogą wypełniać ankietę dotyczącą połączenia autobusowego z Lublińcem. Od skali zainteresowania i udzielonych odpowiedzi ma zależeć, jaką będzie miało formę.

Mieszkańcy w ankiecie odpowiadają na dwa pytania dotyczące komunikacji - czy są zainteresowani dojazdem do Lublińca i jaki byłby cel tej podróży: szkoła, praca, zakupy czy wizyta u lekarza. Po reakcjach na facebookowym profilu Na Krupie widać,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.