•  Tor miał być niebieski, podobnie jak barwy Unii Kalety, ale kolor bardzo podrażał inwestycję i ostatecznie zamieniono go na szary, w odcieniu asfaltu.
  •  Tor miał być niebieski, podobnie jak barwy Unii Kalety, ale kolor bardzo podrażał inwestycję i ostatecznie zamieniono go na szary, w odcieniu asfaltu. Fot. UM Kalety
09.02.2019

Cenotwórczy niebieski

Dopiero za szóstym razem udało się rozstrzygnąć w Kaletach przetarg na budowę toru do jazdy na rolkach. Najbardziej problematyczny okazał się kolor nawierzchni.

Szeroka na 5 metrów pętla toru ma mieć długość 310 metrów. Koszt budowy oszacowano na 300 tys. zł, pieniądze z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich miasto zdobyło w konkursie zorganizowanym przez LGD Leśna Kraina Górnego Śląska.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2019 z 12.02.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.