14.11.2017

Chciał oglądać telewizję, dym mu nie przeszkadzał

Strażacy odebrali informację o zadymieniu w domu jednorodzinnym. W środku był mężczyzna, ale nie chciał wyjść. Interweniowała policja.

Strażacy odebrali zgłoszenie w poniedziałek, przed godz. 16. W domu przy ul. Topolowej w Bobrownikach Śląskich zadymienie było duże, niedrożny był przewód kominowy. W środku przebywał 50-letni mężczyzna. Nie chciał wyjść z budynku. Jak relacjonują policjanci, mówił, że dym mu nie przeszkadza i chce oglądać telewizję. Mundurowi musieli go wyprowadzić. Potem został zabrany na badania do szpitala.

(esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.