•  
  •   Fot. Archiwum UM
14.03.2018

Ciepło z sieci przegrało z mrozami?

Pierwsze 12 bloków na os. Wieczorka w Piekarach Śląskich już podłączono do sieci cieplnej. Część mieszkańców skarży się, że w czasie ostatnich mrozów w mieszkaniach było zimno.

Jedna z internautek opowiada, że mieszka w lokalu narożnym. Twierdzi, że kiedy temperatury spadły znacznie poniżej zera, w mieszkaniu było po prostu zimno. Krzysztof Turzański, zastępca prezydenta Piekar Śląskich przyznaje, że mogło się tak zdarzyć, bo bloki jeszcze nie są…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.