•  Czy na Składowej będzie teraz ciszej? Wciąż będzie się odbywał tam załadunek węgla i drewna.
  •  Czy na Składowej będzie teraz ciszej? Wciąż będzie się odbywał tam załadunek węgla i drewna. Fot. Alicja Jurasz
15.10.2018

Ciszej na Składowej?

Mieszkańcy ul. Składowej w Tworogu od lat narzekali na uciążliwy hałas związany z załadunkiem złomu na wagony, który prowadzony jest na placu przy torach kolejowych. Czy jest szansa na zmianę?

– Sprawa ciągnie się latami. Mieszkam trochę dalej i faktycznie, zwłaszcza latem, kiedy okna są otwarte, hałas jest bardzo dokuczliwy. Interweniowaliśmy w tej sprawie, rozmawialiśmy z właścicielem, ale znaczącej poprawy nie było. Ostatnio dochodziły do nas słuchy o tym, że firma…


Artykuł ukazał się w GWARKU 41/2018 z 16.10.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.