•  Wójt Grzegorz Czapla z certyfikatem i ciupagą EKOJANOSIKA
  •  Wójt Grzegorz Czapla z certyfikatem i ciupagą EKOJANOSIKA Fot. Krzysztof Garczarczyk
23.06.2018

Ciupaga za ekologię

Gmina Ożarowice znalazła się wśród 80 samorządów z całej Polski, które otrzymały Krajową Nagrodę Ekologiczną EKOJANOSIK – Zielona Wstęga Polski. Uroczystość jej wręczenia odbyła się w Zakopanem, podczas czerwcowego II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko.

– Otrzymaliśmy EKOJANOSIKA w kategorii samorząd i podkategorii gmina wiejska. Nagrodę przyznaje Narodowa Rada Ekologiczna. Przyznawana jest jednostkom samorządu terytorialnego, podmiotom gospodarczym, placówkom oświatowym i osobom fizycznym za realizację działań mających istotny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego, a także zwiększenie świadomości ekologicznej społeczeństwa – informuje skarbnik…


Artykuł ukazał się w GWARKU 25/2018 z 26.06.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.