•  Pawilon przedszkola w Kopienicy ma stanąć w parku, za widoczną na zdjęciu szkołą, mieszczącą się w zabytkowym budynku z 1844 r.
  •  Pawilon przedszkola w Kopienicy ma stanąć w parku, za widoczną na zdjęciu szkołą, mieszczącą się w zabytkowym budynku z 1844 r. Fot. Krzysztof Garczarczyk
04.11.2018

Co z tym przedszkolem?

Władze gminy Zbrosławice chcą zaniechać budowy przedszkola w Kopienicy. Powodem ma być wadliwy projekt budowlany. Takie niepokojące wieści poruszyły Kopienicę i Łubie tuż przed wyborami samorządowymi.

Na wniosek radnej Józefy Boron, ubiegającej się o ponowny wybór, 18 października gmina zdementowała te pogłoski w internecie, dołączając skan dokumentu o pozwoleniu na budowę. Jest kwestią do dyskusji, na ile informacje o rzekomej rezygnacji z wybudowania przedszkola…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2018 z 06.11.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.