•  
  •   Fot. Archiwum UM
26.11.2019

Co ze Szkałą w Radzionkowie?

W środę, 27 listopada o godz. 17.15 w Centrum Kultury “Karolinka” w Radzionkowie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące zagospodarowaniem Szkały.

Nieużytki mają zostać przekształcone w ośrodek sportów ekstremalnych. Zaplanowano m.in. stworzenie tras do biegów z terenowymi przeszkodami typu runmagedon, tras do downhilla, odmiany kolarstwa górskiego, parku linowego i sportowej strzelnicy. Nie zabraknie boiska i miejsca do grillowania. Miasto planuje pozyskać na tę inwestycję środki z Urzędu Marszałkowskiego, w ramach rewitalizacji terenów pogórniczych. Samą strzelnicę chce wybudować miejscowe Stowarzyszenie im. kpt. Waltera Larysza. Część mieszkańców protestuje przeciw budowie strzelnicy - https://www.facebook.com/NieDlaStrzelnicyNaSzkale/

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2019 z 26.11.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.