•  
  •   Fot. Krzysztof Garczarczyk
11.11.2018

Cuchący problem. Dym wskaże winnego?

Pod koniec zeszłego roku mieszkańców Ptakowic bulwersował tajemniczy strumień wody na ul. Wyzwolenia, który w przypadku mrozu mógł szybko zamienić się w ślizgawkę. Co pewien czas skarżą się też  na wodę, która po większych opadach deszczu obficie spływa z wyżej położonych pól na ul. Reptowską. Chyba najbardziej denerwuje ich jednak cuchnący ściek, który płynie ul. Poprzeczną.

Jak się okazuje, sprawa nieczystości, pojawiających się obok popegeerowskiego budynku gospodarczego i spływających w dół ul. Poprzecznej, w stronę biegnącego pod nią rowu, nie jest nowa. Inna rzecz, że problem nie występuje stale, pojawia się od czasu…


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2018 z 13.11.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.