•   lotu ptaka nowo oddany do użytku obiekt sportowo-rekreacyjny w rejonie ul. Szkolnej w Czekanowie prezentuje się bardzo okazale.
  •   lotu ptaka nowo oddany do użytku obiekt sportowo-rekreacyjny w rejonie ul. Szkolnej w Czekanowie prezentuje się bardzo okazale. Fot. archiwum sołectwa Czekanów
03.11.2019

Czekanów stawia na sport i rekreację

Zakończył się I etap zagospodarowania terenu rekreacyjno-sportowego w rejonie ul. Szkolnej w Czekanowie. 24 października oddano do użytku 4-torową bieżnię lekkoatletyczną o nawierzchni poliuretanowej, boisko do siatkówki plażowej i skocznię do skoku w dal, składającą się z rozbieżni, belki i zeskoczni.

To kolejny obiekt sportowy w tej miejscowości, obok dwóch boisk – trawiastego i ze sztuczną nawierzchnią. – Z inicjatywą jego budowy wystąpiła kilka lat temu nasza rada sołecka, proponując by zagospodarować na ten cel dawny przyszkolny ogród, znajdujący się na działce…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2019 z 05.11.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.