• Filia piekarskiej biblioteki po remoncie.
  • Filia piekarskiej biblioteki po remoncie. Fot. Archiwum MBP
03.08.2017

Czytelnicy mają głos

Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich została wyróżniona w ogólnopolskiej akcji Masz Głos. Chwali się też wyremontowaną filią przy bazylice.

W akcji Masz Głos bibliotekę doceniono za zaproszenie mieszkańców do współpracy przy dopasowywaniu placówki do ich potrzeb i szybką reakcję na napływające propozycje. – Wydłużyliśmy czas pracy filii na os. Wieczorka i Józefce. Można z nich korzystać od poniedziałku do piątku –…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 31 z 08.08.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.