•  Plac zabaw - MOSiR.
  •  Plac zabaw - MOSiR. Fot. Archiwum organizatorów
10.07.2018

Dla dzieci i psów. Trwa głosowanie

Inwestycje w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz zagospodarowanie terenu po przykryciu Szarlejki – to dwie piekarskie kandydatury na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2018.

Konkursowe głosowanie w sieci potrwa do końca lipca. O Nagrodą Internautów walczy 26 realizacji z 18 gmin. Z naszego regionu w stawce są tylko inwestycje z Piekar Śląskich. Punkty, od 1 do 3, można przyznawać trzem projektom. Wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Jeżeli chodzi o piekarski MOSiR to powstały tam m.in. plac zabaw, siłownia zewnętrzna, miejsce dla amatorów street workoutu. Z kolei przy ul. Jainty można korzystać z rolkowiska, wybiegu dla psów, na którym są równoważnia, tunel czy slalom. Zadbano też o kilkadziesiąt nowych miejsc postojowych.

Oprócz internautów inwestycje oceni też konkursowe jury. Wyniki jego prac zostaną ogłoszone 17 października.

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018
komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.