•  Julianna Bronowicka i Emilia Brodziak otrzymały wyróżnienia z rąk wójta Franciszka Sufy 19 lutego.
  •  Julianna Bronowicka i Emilia Brodziak otrzymały wyróżnienia z rąk wójta Franciszka Sufy 19 lutego. Fot. Archiwum UM Krupski Młyn
28.02.2019

Docenione, wyróżnione. Stypendia dla Julianny i Emilii

Julianna Bronowicka i Emilia Brodziak zostały laureatkami stypendium wójta Krupskiego Młyna. Doceniono je za osiągnięcia artystyczne. Wyróżnienia z rąk wójta Franciszka Sufy i przewodniczącego rady Artura Dawydzika otrzymały 19 lutego.

O muzycznym talencie obu dziewcząt mieszkańcy Krupskiego Młyna mieli okazję przekonać się już wiele razy, bo często występują na lokalnych imprezach. Ostatnio na Koncercie Młodych Talentów Gminy Krupski Młyn, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku. Emilia Brodziak jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Krupskim Młynie, Julianna Bronowicka – Państwowej Ogólnokształcącej Szkoła Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. – Otrzymały stypendium w wysokości 200 zł miesięcznie, które będzie wypłacane od lutego do końca sierpnia – mówi sekretarz gminy Danuta Pries.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 9/2019 z 26.02.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.