•  W budynku po dawnej wymiennikowni ciepła powstaje market spożywczy.
  •  W budynku po dawnej wymiennikowni ciepła powstaje market spożywczy. Fot. Marcin Rupik
01.08.2019

Dwa markety w Lasowicach

Aż dwa markety spożywcze powstaną wkrótce w dzielnicy Lasowice. Przy jednym z nich ma być też bankomat.

Oba sklepy będą się znajdować bardzo blisko siebie i przy tej samej ul. Andersa. Firma Lewiatan kupiła budynek po starej wymiennikowni ciepła od przedsiębiorstwa Veolia Ciepło i remontuje go. Otwarcie sklepu planowane jest w październiku.

Kolejny sklep ma też otworzyć sieć Dino, która kupiła teren w Lasowicach od miasta. – Już podczas budowy bloków komunalnych wydzieliliśmy działkę przy ul. Andersa z przeznaczeniem na potrzebny w tym miejscu sklep – informuje Piotr Skrabaczewski, zastępca burmistrza ds. gospodarczych. – Biorąc pod uwagę okres przygotowania potrzebnej dokumentacji projektowej i pozwoleń – myślę, że sklep może postać w przyszłym roku – dodaje.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2019 z 06.08.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.