•  
  •   Fot. Archiwum Gwarka
29.10.2019

Dwa nowe sołectwa?

Od 28 października do 8 listopada będą trwały konsultacje społeczne w sprawie utworzenia sołectw Krupski Młyn i Ziętek oraz nadania im statutów.

Obecnie na terenie gminy sołectwem jest jedynie Potępa, która dzięki temu dysponuje funduszem sołeckim.

Mieszkańcy, którzy chcą wyrazić swoją opinię powinni wypełnić ankietę. Jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Krupski Młyn (należy ją wysłać e-mailem na adres gmina@bip.krupskimlyn.pl) oraz w wersji papierowej – w urzędzie gminy i świetlicy osiedlowej w Ziętku.

(aj)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.