•  To, co od kilku miesięcy pojawia się na placu składowym przy ul. Zakładowej 1, bulwersuje i niepokoi mieszkańców Brynka.
  •  To, co od kilku miesięcy pojawia się na placu składowym przy ul. Zakładowej 1, bulwersuje i niepokoi mieszkańców Brynka. Fot. Archiwum
03.12.2017

Dwie dychy za informację

Tworóg przymierza się do kontroli i chce starać się o unieważnienie pozwolenia, które wydało starostwo powiatowe. Chodzi o posesję w Brynku przy ul. Zakładowej, na którym prywatna firma składuje odpady.

Gmina nie została poinformowana o przygotowywanym przez starostwo powiatowe zezwoleniu, więc nie mogła ubiegać się o uznanie za stronę w postępowaniu. – Wiem, że starostwo nie miało takiego obowiązku. Ale nigdzie nie jest też napisane, że nie…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.