Czy przejście na dworcu w Nakle Śląskim zapewnia podróżnym bezpieczeństwo?
    Czy przejście na dworcu w Nakle Śląskim zapewnia podróżnym bezpieczeństwo? Fot. Hanna Kampa
13.04.2017

Dworzec bez kładki

Kilka miesięcy temu przy dworcu kolejowym w Nakle Śląskim zlikwidowano kładkę. Teraz podróżni chcąc dostać się na drugi peron, muszą przejść przez oznakowane przejście prowadzące przez tory.

Jeden z mieszkańców, Henryk Bursig, pyta, dlaczego zlikwidowano kładkę i zastanawia się nad bezpieczeństwem pasażerów – szczególnie, gdy za kilka lat uruchomione zostanie połączenie kolejowe z Katowic do Pyrzowic. Obawia się też, że przejeżdżające przez Nakło Śląskie pociągi towarowe…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2017 z 18.04.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.