•  Od lewej: burmistrz Arkadiusz Czech, przewodniczący koła Henryk Bula, przewodnicząca zarządu Oddziału Rejonowego - Irena Nowak, Jerzy Przybyłowski oraz Janina Pietrzak-Szendzielorz i Zygmunt Mika.
  •  Od lewej: burmistrz Arkadiusz Czech, przewodniczący koła Henryk Bula, przewodnicząca zarządu Oddziału Rejonowego - Irena Nowak, Jerzy Przybyłowski oraz Janina Pietrzak-Szendzielorz i Zygmunt Mika. Fot. Krzysztof Garczarczyk
30.10.2018

Dzień Seniora i jubileusz koła

Tegoroczne obchody Dnia Seniora w Kole nr 8 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowskich Górach wypadły szczególnie uroczyście. Nie mogło być inaczej, skoro członkowie koła z osiedla Przyjaźń obchodzili 23 października 30-lecie jego działalności.

Z tej okazji seniorów odwiedzili przedstawiciele władz miasta i starostwa powiatowego, z burmistrzem Arkadiuszem Czechem i członkiem zarządu powiatu Krzysztofem Łozińskim oraz inni goście, wśród których nie zabrakło przewodniczącej Oddziału Rejonowego PZERiI – Ireny Nowak. Były życzenia, kwiaty i upominki, które w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 43 z 25.10.2016
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.