•  
  •   Fot. Archiwum policji
09.07.2019

Dzielnicowi namierzyli podejrzanych o kradzież parasoli

W ubiegłym tygodniu z jednego z barów w Miasteczku Śląskim zniknęły dwa parasole ogrodowe.

Dzielnicowi z Miasteczka Śląskiego szybko wpadli na trop złodziei. Razem z tarnogórskimi kryminalnymi przyjechali do domu jednego z wytypowanych mężczyzn. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych znaleźli skradziony parasol. 30-latek powiedział, że drugi jest już sprzedany. Kupił go mieszkaniec powiatu tarnogórskiego. Policjanci ustalili kim jest i odzyskali parasol. Łup wart blisko 2 tys. zł wrócił do właściciela.

Zatrzymany 30-latek usłyszał zarzut kradzieży. Policjanci ustalili też dane drugiego złodzieja. Mężczyznom grozi do 5 lat więzienia. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.