22.11.2019

Egipskie ciemności w Celinach. Korzystają z nich złodzieje

Mieszkańcy trzech ulic w Celinach skarżą się na brak oświetlenia ulicznego, który sprzyja złodziejom. W październiku z jednej z posesji skradziono sprzęt wart 5 tys. zł. Napisali petycję do gminy Ożarowice w tej sprawie.

– Problem braku oświetlenia wielokrotnie sygnalizowaliśmy gminie, zwracał się w tej sprawie w naszym imieniu radny Tomasz Muskała, ale bez skutku – mówi mieszkaniec, który skontaktował się z redakcją.

Chodzi o ulice Diamentową, Granitową i część Kamiennej. "W…


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2019 z 26.11.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.