•  
  •   Fot. archiwum GBP
26.02.2019

Ferie nad Dramą

Ferie bez śniegu nie muszą być nudne – udowodnili organizatorzy zajęć zimowych dla dzieci, które od 18 do 22 lutego odbywały się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach.

Uczestniczyły w nich dzieci od 6 do 10 lat, dla których przygotowano rozmaite propozycje atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu na miejscu (także w plenerze) oraz wyjazd do kina. W pierwszym tygodniu wakacji podobne zajęcia odbyły się w filii GBP w Ziemięcicach. (K)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.