14.11.2016

Festiwal Cittaslow

Największa impreza polskich miast Cittaslow odbędzie się w Kaletach.

W mieście w ubiegłym tygodniu przebywała delegacja Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko- Mazurskiego, by ustalić ramowy program Festiwalu Miast Cittaslow, który zaplanowano na 20-21 maja 2017 r.

Impreza, która po raz pierwszy odbywać się będzie poza Warmią i Mazurami, jest sporym przedsięwzięciem. Aby się zaprezentować, przyjadą na nią przedstawiciele 26 miast zrzeszonych w polskiej sieci Cittaslow. To około 300 osób.

Co jest w programie imprezy? – Stawiamy na śląskich artystów. Planujemy m.in występ zespołu "Śląsk" – mówi Klaudiusz Kandzia, burmistrz Kalet. – Na stadionie miejskim zostanie ustawione miasteczko Cittaslow.

(mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 46 z 15.11.2016
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.