•  
  •   Fot. Archiwum organizatora
11.06.2018

Festiwal życia coraz bliżej

Trwają zapisy na Festiwal Życia, który między 2 a 8 lipca odbędzie się w Oblackim Centrum Młodzieży Niniwa w Kokotku. To tygodniowe, chrześcijańskie, plenerowe wydarzenie.

W bogatym programie festiwalu znalazły się spotkania z gośćmi specjalnymi (ks. Kuba Bartczak, Ania Golędzinowska, Jasiek Mela, Robert Friedrich), koncerty (TGD, Luxtorpeda), będą warsztaty (m.in. naprawa roweru w terenie, cyrkowe, survivalowe, bębniarskie) i animacje, a także czas na modlitwę i mszę św. W panelach dyskusyjnych uczestnicy będą mogli spotkać się m.in. z rodzicami prezydenta Andrzeja Dudy, wojewodą śląskim Jarosławem Wieczorkiem czy przełożonym generalnym gromadzenia Misjonarzy Oblatów MN o. Louis Lougen OMI.

Festiwal jest wydarzeniem katolickim, ale otwartym na różne osoby, także poszukujące swojego miejsca w świecie. 10 czerwca zakończyły się zapisy dla grup, ale wciąż można zgłaszać się indywidualnie. Trzeba być osobą pełnoletnią. Do 24 czerwca koszt udziału w festiwalu to 170 zł. Rejestracja w dniu rozpoczęcia festiwalu wyniesie 250 zł. Będą też wejściówki jednodniowe.

Organizatorzy zapewniają specjalne przygotowane pole namiotowe, z dostępem do toalet i pryszniców, a od wtorku do niedzieli – jeden ciepły posiłek dziennie. Więcej informacji na stronie internetowej www.festiwalzycia.pl.

(aj)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.