•  Zdobycie wyróżnienia była dla uczniów okazją do udziału w ciekawych zajęciach.
  •  Zdobycie wyróżnienia była dla uczniów okazją do udziału w ciekawych zajęciach. Fot. Archiwum szkoły
02.06.2018

Filmowy sukces uczniów z Tworoga

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Tworogu z oddziałami gimnazjalnymi w Brynku znaleźli się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu filmowego “Antyk. Kamera. Akcja!”.

– Zadaniem młodzieży było nakręcenie 4- minutowego filmu poświęconego wybranemu mitowi z mitologii Greków i Rzymian. Grupa uczniów z klasy II d i VII b nakręciła film zatytułowany "Epitafium dla Troi" będący ich refleksją na temat mitu o przyczynach wybuchu wojny…


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2018 z 05.06.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.