• Śniadanie na polanie cieszy się dużą popularnością wśród tarnogórzan.
  • Śniadanie na polanie cieszy się dużą popularnością wśród tarnogórzan. Fot. Archiwum Gwarka
13.11.2017

Siedzenia pod chmurką - głosowanie do środy

Do jutra, do 15 listopada trwa głosowanie na projekt “Siedzenia pod chmurką” związany z tarnogórskim parkiem miejskim. Bierze udział w konkursie Spółdzielnia Pomysłów. Projekty, które zbiorą najwięcej głosów przechodzą do kolejnej tury i po wykonaniu kosztorysu będą oceniane przez jury.

"Siedzenia pod chmurką" to pomysł Śląskiego Kolektywu Projektowego, pod którym podpisały się Anna Kuczyńska i Kinga Gołąbek. Chodzi o wykonanie mobilnych siedzisk miejskich i elementów małej architektury, przy zaangażowaniu mieszkańców, na potrzeby sezonowych, cyklicznych wydarzeń, które odbywają się w parku, np. Filmowych wtorków czy Śniadania na polanie. "W przypadku tarnogórskich inicjatyw, realizowanych w parku miejskim, widzimy potrzebę stworzenia siedzisk miejskich, które mogłyby być wykorzystywane nie tylko podczas seansów kina letniego, weekendowego cyklu śniadań na polanie, ale posłużyłyby także publiczności letnich koncertów. Uważamy, że stworzenie mobilnych elementów małej architektury, służących uczestnikom wydarzeń, przyczyniłoby się do uatrakcyjnienia przestrzeni parku i zwiększenia zainteresowania organizowanymi tam wydarzeniami" - piszą pomysłodawczynie projektu. 

Więcej na Spółdzielnia pomysłów

(aj)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.