•  Od pracowników urzędu gminy w Ożarowicach dowiedzieliśmy się, że zdarza się, iż problemy z telefonii komórkową występują nawet w ich budynku.
  •  Od pracowników urzędu gminy w Ożarowicach dowiedzieliśmy się, że zdarza się, iż problemy z telefonii komórkową występują nawet w ich budynku. Fot. Krzysztof Garczarczyk
01.12.2017

Hallo, hallo, Ożarowice?

Od dłuższego czasu przynajmniej w niektórych rejonach gminy Ożarowice występują problemy z zasięgiem telefonii komórkowej, co dotyczy praktycznie wszystkich jej operatorów.

– Problem z połączeniami dotyczy co najmniej trzech miejscowości: Zendka, Ożarowic i Tąpkowic. Pół biedy, jeśli chodzi o rozmowy towarzyskie, ale znacznie gorzej ma się sprawa w przypadku rozmów biznesowych. Dla wielu osób telefon komórkowy to narzędzie pracy, a czas to…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.