•  Fragment ul. Harcerskiej przy szkole ma być droga jednokierunkową. Rano, kiedy rodzice odwożą dzieci do szkoły robi się tu ciasno i niebezpiecznie.
  •  Fragment ul. Harcerskiej przy szkole ma być droga jednokierunkową. Rano, kiedy rodzice odwożą dzieci do szkoły robi się tu ciasno i niebezpiecznie. Fot. Agnieszka Reczkin
06.10.2019

Harcerska ma być jednokierunkowa

– Auta wjeżdżają na chodnik, po którym dzieci idą do szkoły. To niebezpieczne – mówi radna miasteczkowskiej rady miejskiej Agata Śliwa. Chce, żeby na części ul. Harcerskiej w Żyglinie wprowadzono ruch jednokierunkowy. Władze miasta są na tak.

Na ostatniej sesji rady miejskiej Agata Śliwa złożyła wniosek o wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Harcerskiej od skrzyżowania z ul. Śląską do skrzyżowania z ul. Południową i Rolną. W tym miejscu jest Zespół Szkolno-Przedszkolny.

Radna zwróciła uwagę, że od skrzyżowania z…


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2019 z 08.10.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.