•  Część nagrody za wygrane współzawodnictwo sołectw gminy Ożarowice mieszkańcy Niezdary przeznaczyli na potrzeby miejscowej straży pożarnej.
  •  Część nagrody za wygrane współzawodnictwo sołectw gminy Ożarowice mieszkańcy Niezdary przeznaczyli na potrzeby miejscowej straży pożarnej. Fot. Krzysztof Garczarczyk
07.01.2018

Jak ugryźć pół miliona

Niezdarzanie zachodzą w głowę, jak najlepiej wykorzystać pół miliona złotych. Na razie zgodzili się, że 300 tys. zł przeznaczą na potrzeby OSP Niezdara, w tym 110 tys. na zakup lekkiego samochodu pożarniczego. Co do pozostałych pieniędzy decyzji jeszcze nie ma.

– Okazuje się, że łatwiej podzielić 30 tys. zł z funduszu sołeckiego, niż zdecydować jak spożytkować pół miliona nagrody. Owszem, na grudniowym zebraniu wiejskim poświęconym tej sprawie propozycji było wiele i to jak najbardziej merytorycznych. Głosy były jednak na tyle rozbieżne,…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.