28.11.2018

Jechał pod wpływem narkotyków. Stracił prawo jazdy

20-latka zatrzymali bytomscy policjanci w rejonie skrzyżowania ul. Nałkowskiej z obwodnicą północną, niedaleko Radzionkowa.

Policjanci z drogówki zwrócili uwagę na kierowcę skody. Kiedy zobaczył mundurowych, zawrócił i odjechał. Policjanci pojechali za nim i zatrzymali do kontroli. Zachowanie 20-latka wzbudziło podejrzenia policjantów, że jest pod wpływem narkotyków. Badanie śliny potwierdziło, że mężczyzna kierował autem po zażyciu narkotyków. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 20-latkowi grozi do 2 lat więzienia. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.