•  W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał, że od rana pił alkohol.
  •  W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał, że od rana pił alkohol. Fot. Pixabay
08.11.2018

Kierowca busa z prawie 3 promilami

Koszęcin. 7 listopada policjanci zatrzymali 37-latka, który pijany jechał busem.

Wczoraj po godz. 15 z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktował się 26-latek. Powiedział, że na skrzyżowaniu zatrzymał się za pojazdem, który skręcał w lewo. W lusterku zauważył rozpędzonego busa i widząc, że kierowca nie zwalnia, zjechał na sąsiedni pas, który na szczęście był pusty. Rozpędzony volkswagen przejechał obok zgłaszającego i zatrzymał się na parkingu w pobliżu kościoła.

Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Badanie stanu trzeźwości 37-letniego kierowcy vw wykazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W rozmowie z policjantami mężczyzna oświadczył, że od rana pił z kolegami, a potem jechał szybko, ponieważ spieszył się do domu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Grożą mu dwa lata więzienia. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.