•  W świerklanieckim parku odbędzie się II Letnie Kino Plenerowe.
  •  W świerklanieckim parku odbędzie się II Letnie Kino Plenerowe. Fot. Elżbieta Kulińska
09.08.2018

Kino w parku

W nadchodzący weekend w amfiteatrze w parku w Świerklańcu organizowane jest II Letnie Kino Plenerowe. Wstęp na projekcje jest bezpłatny.

12 sierpnia (godz. 20.30) będzie można zobaczyć film prod. USA pt. "Boska Florence". Florence Foster Jenkins - w tej roli Meryl Streep - pomimo fatalnego głosu, marzy o zostaniu śpiewaczką operową. W obsadzie mnóstwo gwiazd, między innymi Hugh Grant i Simon Helberg.

14 sierpnia (godz. 20.30) wyświetlony zostanie amerykański film familijny "Był sobie pies". To historia czworonoga, który odnajduje sens swego istnienia, gdy po odejściu z tego świata niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Film bawi oraz wzrusza do łez.

 (e)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.