•  Klub mamy i taty zorganizował kiermasz ubrań i zabawek.
  •  Klub mamy i taty zorganizował kiermasz ubrań i zabawek. Fot. FB
07.12.2017

Klub mamy i taty

Oficjalnie zaczęli działalność kiermaszem zabawek i dziecięcych ubranek w miejskiej bibliotece. To, czego nie udało się sprzedać, przekazali maluchom z ochronki.

W Piekarach Śląskich działa grupa Piekarscy Rodzice Klub Mamy i Taty. Ma profil na Facebooku. "Zapraszamy wszystkich rodziców z Piekar Śląskich i nie tylko. Będziemy na bieżąco informować, co ciekawego dzieje się w naszym mieście i okolicach” - czytamy w sieci.

Pierwsza większa inicjatywa to wspomniany kiermasz. To właśnie tam członkowie grupy i przedstawiciel Piekarskiej Grupy Inicjatyw wpadli na pomysł, by rzeczy, które nie znalazły nabywców przekazać działającej w mieście ochronce. Ubrania od razu znalazły nowych właścicieli. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.