• Świniowicka betlyjka była pomysłem miejscowego proboszcza.
  • Świniowicka betlyjka była pomysłem miejscowego proboszcza. Fot. Archiwum
27.12.2019

Kolędowanie w Świniowicach

W niedzielę, 29 grudnia w Świniowicach odbędzie się rodzinne kolędowanie w szopce z żywymi zwierzętami. Początek o godz. 14.

Świniowicka betlyjka była pomysłem miejscowego proboszcza. W budowę zaangażowali się mieszkańcy. Tuż przed świętami można było oglądać efekt końcowy. 

Rodzinne kolędowanie odbędzie się w niedzielę. Zagra kapela góralska z Istebnej Wałasi, będą też świąteczne wypieki miejscowych gospodyń.

(aj)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.