•  Na składowisko przyjechali straż pożarna, policja, pracownicy Urzędu Gminy w Tworogu i przedstawiciele sanepidu.
  •  Na składowisko przyjechali straż pożarna, policja, pracownicy Urzędu Gminy w Tworogu i przedstawiciele sanepidu. Fot. OSP Tworóg
11.08.2019

Kontrola inspektorów środowiska w Brynku

Na początku sierpnia jeden z mieszkańców Brynka zawiadomił mundurowych, że na składowisko odpadów przy ul. Zakładowej przyjechała ciężarówka ze śmierdzącym zgnilizną ładunkiem.

Zadzwonił w tej sprawie do sołtys Brynka Iwona Pryk. – Mówił, że smród ciężko było wytrzymać. Poprosiłam, żeby powiadomił odpowiednie służby – dodaje sołtys. Na miejscu była straż pożarna, policja, pracownicy Urzędu Gminy w Tworogu i przedstawiciele sanepidu.

Po sprawdzeniu śmieci okazało…


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.