Mieszkańcy często zabierali głos w dyskusji, mieli dużo krytycznych uwag również do tego, w jaki sposób wykonywane są bieżące naprawy Wiejskiej.
    Mieszkańcy często zabierali głos w dyskusji, mieli dużo krytycznych uwag również do tego, w jaki sposób wykonywane są bieżące naprawy Wiejskiej. Fot. Alicja Jurasz
10.09.2017

Koszmar z ulicy Wiejskiej

Prawie 50 osób wzięło udział w zebraniu wiejskim w Świniowicach. Jednym z punktów była dyskusja z przedstawicielami powiatu i gminy na temat naprawy nawierzchni na ul. Wiejskiej. Mieszkańcy przypominali, że droga nie była remontowana od momentu powstania, czyli od 50 lat.

– Nie można tego nazwać złym stanem drogi, jeśli człowiek wjeżdża do wsi i gubi kołpak, a dzieci przewracają się na rowerach – mówił jeden z mieszkańców. – Do naprawy jest nie 50, ale jeden kilometr. To wieloletnie…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2017 z 12.09.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.