29.07.2019

Ktoś podrzucił na pole pojemniki z olejem

Mieszkanka Zbrosławic ma kłopot. W piątek ktoś podrzucił jej na pole 25 pojemników, w których prawdopodobnie jest zużyty olej.

Na miejsce wezwano strażaków i policjantów. Na polu przy ul. Piaskowej w Zbrosławicach znaleźli 21 5-litrowych pojemników i 4 – 10-litrowe. W środku prawdopodobnie jest zużyty olej. Nie wiadomo, kto robił sobie „porządki” i podrzucił pojemniki na pole. Teraz z problemem ich utylizacji została mieszkanka Zbrosławic.

Sprawą zajmuje się policja. Wiadomo, że nie ma zagrożenia dla środowiska. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.