•  Wójt Jan murowski czeka na rywali.
  •  Wójt Jan murowski czeka na rywali. Fot. Alicja Jurasz
14.05.2018

Kto przeciw Murowskiemu?

Od pięciu kadencji wójtem gminy Krupski Młyn jest nieprzerwanie Jan Murowski. Cztery lata temu w wyborach na wójta wystartowało w tej gminie aż czterech kandydatów. Jak będzie tym razem?

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że o stanowisko wójta Krupskiego Młyna w jesiennych wyborach samorządowych nie będą ubiegać się przynajmniej dwie spośród czterech osób startujących w 2014 roku. Natomiast na pewno o swoją szóstą kadencję powalczy Jan Murowski, co jednoznacznie potwierdził nam sam zainteresowany. Swojego kandydata zamierza wystawić także środowisko opozycyjnego klubu radnych "Dobry Wybór", ale, jak usłyszeliśmy, na razie za wcześnie jeszcze na podawanie konkretnego nazwiska. – Chcemy, aby była to osoba, która będzie miała szansę przerwać długie rządy wójta Murowskiego, co naszym zdaniem będzie korzystne dla gminy – mówi radny Witold Bulas.


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2018 z 15.05.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.