26.02.2018

Kto zagra na Dniach Kalet

Będą wcześniej niż zwykle, a niedziela, z okazji jubileuszu 25-lecia współpracy z Vitkowem, będzie Dniem Czeskim. Znamy program tegorocznych Dni Kalet, które odbędą się 18-20 maja.

Gwiazdą imprezy będzie Perfect. – Szukaliśmy jakiejś propozycji dla młodszych i starszych. Myślę, że Perfect spełni takie oczekiwania – mówi burmistrz Klaudiusz Kandzia.

Na scenie w Kaletach zobaczymy także Rudiego Schuberth oraz Gabi Gold. Ostatnia piosenkarka wystąpi w ramach Dnia Czeskiego. Naszych południowych sąsiadów będą reprezentowały też cztery chóry oraz orkiestra dęta. Będą także czeskie potrawy i piwo.

W piątek odbędzie się VI Plenerowy Maraton Rock and Roll Swing Show, jak zwykle tancerzom będzie przygrywał zespół.

Do tej pory Dni Kalet odbywały się w czerwcu. – Zwykle w tym czasie były jakiś konkurencyjne imprezy i żeby nie dzielić się publicznością, przenieśliśmy święto naszego miasta na trzeci weekend maja – mówi burmistrz Klaudiusz Kandzia.

(mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 9/2018 z 27.02.2018
komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.