•  Wystawę można oglądać do końca kwietnia.
  •  Wystawę można oglądać do końca kwietnia. fot. Archiwum prywatne
13.03.2019

Kwiaty i ozdoby w Jubilacie

Do końca kwietnia w Domu Kultury “Jubilat” w Tarnowskich Górach można oglądać wystawę prac Agnieszki Dembończyk ze Zbrosławic. Autorka zaprezentowała na niej malarstwo akrylowe oraz wielkanocne ozdoby ze sznurka.

Agnieszka Dembończyk jest samoukiem. Przygodę z rękodziełem zaczęła od tworzenia kartek okolicznościowych, które wykonuje do dziś. Zajmuje się również ozdabianiem porcelanowych kubków i świec, haftuje, maluje, głównie kwiaty i krajobrazy. Tworzy biżuterię filcową oraz oryginalne, sznurkowe ozdoby m.in. wielkanocne zające. Wszystkie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.