•   Kwiaty pod pomnikiem olimpijczyków składano też przed rozpoczęciem letnich igrzysk, dwa lata temu.
  •   Kwiaty pod pomnikiem olimpijczyków składano też przed rozpoczęciem letnich igrzysk, dwa lata temu. Fot. Archiwum
08.02.2018

Kwiaty przed igrzyskami

W czwartek, 8 lutego, w przededniu rozpoczęcia zimowych igrzysk olimpijskich, będą składane kwiaty pod pomnikiem olimpijczyków z Brzezin Śląskich, przy skrzyżowaniu ul. Roździeńskiego i Bednorza. Początek - godz. 15.

- Zachęcam wszystkich mieszkańców, nie tylko Piekar Śląskich, aby wspólnie oddać hołd zasłużonym sportowcom – mówi Łukasz Ściebiorowski, inicjator wydarzenia. Przypomnijmy, że pomnik jest poświęcony olimpijczykom z Brzezin Śląskich: Szymonowi Sobale, Pawłowi Świętkowi, Aleksandrowi Rokosie, Edwardowi Ścigale i Hubertowi Baniszowi.

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2018 z 06.02.2018
komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.