•  Szkoła w Krupskim Młynie ma nadmiar miejsca i dużą halę sportową. W Potępie jest odwrotnie.
  •  Szkoła w Krupskim Młynie ma nadmiar miejsca i dużą halę sportową. W Potępie jest odwrotnie. Fot. Alicja Jurasz
15.04.2019

Ludzie plotkują o połączeniu szkół

Szkoła w Krupskim Młynie jest za duża, placówka w Potępie za ciasna. Trzeba też rozstrzygnąć sprawę dyrektora placówki w Potępie. To główne, ale niejedyne problemy z oświatą w gminie. O szkołach była mowa i na marcowej sesji, i na spotkaniu wójta z rodzicami, które odbyło się 3 kwietnia w Potępie.

– Ludzie plotkują o połączeniu szkół. W tym roku naukę kończą dwa roczniki, zostanie mniej uczniów. Zastanawiają się, co stanie z kadrą? Czy komisja oświaty przygotuje jakąś informację na ten temat? Kto będzie dyrektorem szkoły w Potępie? – dopytywał radny Bogdan…


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2019 z 16.04.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.