•  Kulinarni mistrzowie ze Świętoszowic.
  •  Kulinarni mistrzowie ze Świętoszowic. Fot. Archiwum przedszkola
12.03.2018

Mali mistrzowie kuchni

7 marca w Gminnym Przedszkolu nr 4 w Świętoszowicach odbyła się I edycja Przedszkolnego MasterChefa. Przedszkolaki, pod okiem mam i gościa specjalnego, finalisty jednej z edycji programu MasterChef Mateusza Güncla, rywalizowały w przygotowaniu najsmaczniejszego i najzdrowszego śniadania.

Na przyrządzenie potraw drużyny miały zaledwie 20 minut. Każdy zespół przygotował inny rodzaj śniadania. Grupa biała – tosty z łososiem i twarożkiem oraz pieczone tosty z wędliną zawijane w roladki. Kucharze w czerwonych fartuchach – sajgonki w trzech sosach. Grupa niebieska –…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018
komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.