•  
  •   Zdjęcia: Archiwum policji
16.10.2018

Marihuana za 40 tys. zł

Tarnogórscy policjanci przejęli ponad 1000 dilerskich działek marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 40 tys. zł.

W poniedziałek, 15 października, kryminalni przeszukali jeden z domów w powiecie tarnogórskim. Zastali w nim 17 i 26-latka. Mężczyźni zapewniali, że żadnych niedozwolonych substancji nie posiadają. Kłamali. Na strychu były rozwieszone łodygi konopi z kwiatostanem, a w pokojach - reklamówka i pudełko z suszem.

Mężczyzn zatrzymano i przewieziono do komendy. Zabezpieczono marihuanę, z której można przygotować ponad 1000 dilerskich działek narkotyku. Jego czarnorynkowa wartość to ponad 40 tys. zł. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia. (esp)

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.