Gratulacje dla Julii Lis i Pawła Czai.
    Gratulacje dla Julii Lis i Pawła Czai. Fot. Elżbieta Kulińska
11.08.2017

Marzenia o Tokio

Julia Lis i Paweł Czaja to utytułowani kajakarze pochodzący z Nakła Ślaskiego. Z mistrzowskim duetem w minioną środę spotkała się młodzież z UKS Olimpijczyk oraz władze gminy Świerklaniec.

Julia Lis jest świeżo upieczoną wicemistrzynią Europy: w połowie lipca razem z Karoliną Markiewicz zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy w bułgarskim Płowdiw w kajakarstwie w konkurencji K-2 na 1000 m. Z kolei Paweł Czaja reprezentował Polskę w mistrzostwach świata.…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 32 z 14.08.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.