Fot. Archiwum szkoły
11.05.2017

Medal dla dyrektor Pawlik

Henryka Pawlik, była dyrektor Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim, został odznaczona Medalem za Długoletnią Służbę. Medal jest przyznawany przez Prezydenta RP za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Pod koniec kwietnia w nakielskiej szkole rozgrywały się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. To najdłużej istniejącą i największą olimpiadą zawodowa w kraju. Z tej okazji w szkole gościli m.in. samorządowcy, parlamentarzyści, przedstawiciele uczelni wyższych oraz ministerstwa. W tym gronie obecny był podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rafał Romanowski, który w obecności uczniów i zaproszonych gości wręczył medal Henryce Pawli. (e)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.