•  
  •   Fot. Archiwum UM
02.12.2019

Mieszkaniec Kalet wydał książkę

Artur Dziuk ma 36 lat. Był mieszkańcem Kalet, teraz mieszka w Hamburgu.

To właśnie w Niemczech Artur Dziuk wydał debiutancką powieść „Das Ting”. Autor jest laureatem wielu konkursów literackich, uczestniczył też w warsztatach pisania Fundacji Jürgena Ponto.

„Das Ting” to opowieść o czterech młodych wizjonerach, którzy pracowali aplikację związaną ze sztuczną inteligencją. Autor porusza takie tematy, jak uzależnienie od samodoskonalenia oraz kto lub co determinuje nasze życie. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.