•  Cisza, zieleń i spokój.
  •  Cisza, zieleń i spokój. Fot. Lasy Mikołeska
10.08.2019

Modna Mikołeska

Niewielka Mikołeska – wieś znajdująca się w środku lasu, cieszy się dużą popularnością wśród rowerzystów i to nie tylko z okolic wsi. Przyjeżdżają tu ludzie z całego Śląska, szukając spokoju i pięknych rowerowych tras w lesie.

– Mikołeskę warto odwiedzić, żeby w XXI wieku poczuć bliskość natury, całkowitą ciszę, i spokój. Można u nas naprawdę wypocząć – zachęca sołtys wsi Irena Piecuch. Miejscowość przyciąga nie tylko miłośników dwóch kółek, ale też grzybiarzy. W tym…


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.