•  
  •   Fot. Archiwum szkoły
24.09.2019

Młodzież na spacerze z seniorami

Młodzież na spacerze z seniorami We wrześniu członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza z klas VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Świerklańcu odwiedzili zaprzyjaźniony Dom Pomocy Społecznej “Przyjaźń” w Tarnowskich Górach.

Wybrali się na spacer z seniorami poruszającymi się na wózkach inwalidzkich. To już tradycja. Tego typu akcje odbywają się od 9 lat i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Chodzi o przełamanie barier związanych z różnicą pokoleń oraz chorobą i niepełnosprawnością. Wyjazd zorganizowała Katarzyna Czierpka z pomocą Joanny Olech-Cofałki. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.