• Przepust na drodze powiatowej pomiędzy Boniowicami i Ziemięcicami jest w fatalnym stanie.  
  • Przepust na drodze powiatowej pomiędzy Boniowicami i Ziemięcicami jest w fatalnym stanie.   Fot. dzięki uprzejmości K. Aplika
12.07.2019

Mosty i przepusty proszą się o remont

Stan przynajmniej kilku mostków i przepustów w gminie Zbrosławice zagraża bezpieczeństwu użytkowników. Na razie na ul. Mickiewicza w Zbrosławicach i na drodze powiatowej z Boniowic do Ziemięcic i Świętoszowic zamknięto po jednym pasie ruchu, ale może być jeszcze gorzej.

Temat wywołała na sesji rady gminy w Zbrosławicach radna Karina Respondek, wskazując, że podobna sytuacja może zdarzyć się także na ul. Mikulczyckiej w Przezchlebiu, gdzie tamtejszy przepust także nadaje się do remontu.

Powiat zamierza wyremontować przepusty w Przezchlebiu i na…


Artykuł ukazał się w GWARKU 28/2019 z 16.07.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.