•  
  •   Fot. PSP Lubliniec
07.06.2019

Motocyklista gwałtownie hamował. Dwóch 18-latków w szpitalu

Do zdarzenia doszło 5 czerwca ok. godz. 13.30 na ul. Oleskiej w Lublińcu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że siedzący za kierownicą vw transportera obywatel Ukrainy wyjeżdżał z posesji przy ul. Oleskiej. Nie udzielił pierwszeństwa motocyklowi aprilia, który akurat wyprzedzał inny samochód.

18-letni motocyklista gwałtowanie zahamował, aby uniknąć zderzenia. Stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w krawężnik. Zarówno on, jak i jego 18-letni pasażer, obaj z powiatu lublinieckiego, zostali zabrani do szpitala.

Okazało się, że 18-latek nie miał uprawnień do jazdy motocyklem. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.